Kontenery (koleby)
z rozsuwanym dnem

Grubość zbiornika 3 mm
Grubość podstawy 3 mm
Możliwość piętrowania + kontrolowany wyładunek

Kontenery z rozsuwanym dnem

Funkcjonalne, łatwe w użytkowaniu kontenery z rozsuwanym dnem należą do zaawansowanych technologicznie. Przeznaczone są do obsługi i transportu materiałów przy pomocy wózka widłowego. Wykorzystywane są do magazynowania, a także przewożenia między innymi odpadów. Ze względu na ich konstrukcję z rozsuwaną dolną płytą wszystkie przewożone pozostałości, można wyładować w wybranym miejscu. Ma to wpływ na sprawny dokładny przebieg pracy.

Kontenery z rozsuwanym dnem - sklep internetowy

W ofercie naszego sklepu znajdziesz  szeroki wybór kontenerów i pojemników metalowych. Nasz asortyment zawiera kontenery stalowe z otwartym dnem, koleby, nadstawki paletowe, pojemniki samowyładowcze do wózków widłowych, a także pojemniki wykonywane na wymiar. Szczycimy się wykorzystywaniem najwyższej jakości blach i odpowiednim ich zabezpieczeniem. 

Kontener z rozsuwanym dnem - cena

Cena kontenerów jest zależna od ich wykonania, pojemności, ładowności oraz gabarytu. Jest to niezwykle zróżnicowania kwestia, na którą ma wpływ szereg czynników. Istotny jest także rodzaj kontenera oraz tworzywo, z którego powstał. Nasze kontenery powstają w precyzyjny sposób i z najwyższej klasy materiałów, dlatego cena każdego produktu jest adekwatna do jego jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali sprzęt z najwyższej półki, który będzie im służył przez lata.

Kontenery z rozsuwanym dnem - zastosowanie

Kontenery z rozsuwanym dnem wykorzystywane są przy magazynowaniu i przewożeniu wszelkiego rodzaju pozostałości złomu, wiórów czy odpadów. Stosuje się je podczas zbierania, sortowania, magazynowania oraz transportu. Używane są w miejscach takich jak: hale produkcyjne, czy place budowy. Ich konstrukcja z otwartym dnem pozwala na przewiezienie i wyładowanie odpadów w odpowiednim i przeznaczonym do tego miejscu. Zastosowanie kontenerów jest wszechstronne. Są to produkty, które kupuje się na kolejne lata, dlatego warto zainwestować w dobrej jakości sprzęt.

Funkcjonalne użytkowanie

W naszej firmie posiadamy produkty charakteryzujące się dużą wytrzymałością i stabilnością o grubym materiale wykonania. Po zapełnieniu kontenera podnosimy pojemnik na widłach i przewozimy w wybrane miejsce. W końcowym etapie operator wózka rozsuwa widły, co ma wpływ na rozsunięcie dna kontenera i wysypanie znajdującej się w nim zawartości. Czynności te są bardzo proste i nie przysparzają problemów podczas ich wykonywania. 

Opinie

Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na zakup kontenerów z rozsuwanym dnem do swoich firm. Nie tylko ze względu na ich zastosowanie, ale także odporność na działania mechaniczne i łatwość użytkowania. Wraz z upływem czasu, kontenery cieszą się wzrostem popularności. Są doskonałym rozwiązaniem podczas magazynowania czy kontrolowanego rozładunku. Ich wysoka funkcjonalność przekłada się na jakość i sposób wykorzystywania. Ponadto kontenery z otwieranym dnem zyskują także w wyniku prostego sposobu ich czyszczenia, który nie wymaga skomplikowanych procesów konserwacyjnych. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych pojemnikach? Zadzwoń lub napisz do nas, a chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Call Now Button