Kontenery (koleby)
z otwieranym dnem

Grubość zbiornika 3 mm
Grubość podstawy 4 mm
Duża wysokość 

Grubość zbiornika 2-3 mm
Grubość podstawy 3 mm
Otwory na widły w bocznych ścianach

Grubość zbiornika 3 mm
Grubość podstawy 3-8 mm
Paletowa, masywna podstawa

Koleba z otwieranym dnem

Transport, przechowywanie oraz składowanie odpadów i materiałów sypkich są niezbędne w działalności wielu przedsiębiorstw. Gdy zainwestujemy i wyposażymy hale, place budowy lub magazyny w odpowiedni, innowacyjny sprzęt, zoptymalizujemy wiele procesów. Nasza firma od lat dostarcza klientom nowoczesne i niezawodne rozwiązania związane z przechowywaniem i transportem. W tej kategorii prezentujemy wysokiej klasy koleby z otwieranym dnem, które znajdą zastosowanie w wielu zakładach produkcyjnych i przemysłowych oraz magazynach.

Koleby metalowe z otwieranym dnem – funkcjonalność i wygoda użytkowania

Specjalizujemy się w produkcji metalowych kontenerów różnego rodzaju. Nasze 10-letnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć wiele projektów, które są dopasowane do wymagań niemal każdego przedsiębiorstwa. Zawdzięczamy to szerokiej wiedzy pracujących u nas fachowców, ciągłemu udoskonalaniu naszych umiejętności oraz innowacyjnym rozwiązaniom. Oferujemy wiele wariantów kontenerów z otwieranym dnem, których działanie opiera się na wykorzystaniu dźwigni. W zależności od modelu urządzenie może być obsługiwane przez wózki widłowe, paletowe, suwnice lub dźwigi – daje to szeroki wachlarz możliwości. Kontenery są wykonywane z wysokogatunkowej stali odpornej na uszkodzenia mechaniczne. Różnią się pojemnością, wagą, ładownością (nawet do 1800 kg) oraz wymiarami – w dość szerokim zakresie. 

Koleba metalowa z otwieranym dnem – cena

Otwierane dno kontenerów pozwala na błyskawiczny rozładunek materiałów lub odpadów, który przyczyni się do oszczędności czasu w każdej firmie. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością oraz wytrzymałością, która nie zawiedzie nawet w trakcie cięższych prac porządkowych. Aby zapewnić bezpieczeństwo użytkowania, dno musi zostać odbezpieczone, by mogło się otworzyć – nie stanie się to samoistnie.

Oferujemy możliwość realizacji indywidualnych projektów oraz przygotowania rozwiązań wykonywanych na miarę. Każdy kontener zostaje pokryty natryskowo poliuretanową farbą, której celem jest zabezpieczenie powierzchni przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych. Produkty są dostępne w 6 wariantach kolorystycznych.

Jeśli szukają Państwo pojemnika na wymiar lub pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości co do wyboru właściwego modelu – służymy pomocą. Kontakt jest możliwy zarówno za pośrednictwem kwestionariusza na stronie, jak i telefonicznie. Gwarantujemy, że odpowiemy na wszelkie pytania, aby dobrać produkt, który idealnie sprawdzi się w konkretnej roli. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych pojemnikach? Zadzwoń lub napisz do nas, a chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Call Now Button