pojemniki
specjalne

Grubość zbiornika 3 mm
Grubość podstawy 4 mm
Blokada wideł w kieszeniach + uchwyty do HDS

Grubość zbiornika 3 mm
Grubość podstawy 5 mm
Wzmocnione kieszenie + narożniki do sztaplowania

Grubość zbiornika 3 mm
Grubość podstawy 3 mm
Możliwość piętrowania + kontrolowany wyładunek

Grubość zbiornika 3 mm
Grubość podstawy 3 mm
Składane ramię + kontrolowany wyładunek

Grubość zbiornika 2 mm
Grubość podstawy 2 mm
Duża ładowność + solidne uchwyty

Grubość zbiornika 2 mm
Grubość podstawy 4 mm
Duża ładowność + narożniki z otworami

Grubość zbiornika 2 mm
Grubość podstawy 2 mm
Solidna konstrukcja + specjalne zamki

Na tej podstronie można znaleźć specjalne pojemniki przystosowane do różnych zastosowań w różnych branżach. Wykonane są wysokiej jakości metalu, dzięki czemu są trwałe i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia.

Specjalne pojemniki metalowe

Prezentowane tutaj pojemniki magazynowe i pojemniki transportowe to wyjątkowe produkty, które zdecydowanie rozszerzają możliwości standardowego wózka widłowego, który jest obecny w każdej hali magazynowej czy produkcyjnej. Dzięki nim układanie, zbieranie czy sortowanie różnego rodzaju elementów jest zdecydowanie łatwiejsze i szybsze.

Dostępne u nas pojemniki specjalne można wykorzystywać na wiele różnych sposobów, wszędzie tam, gdzie ich zastosowanie okaże się praktyczne i przydatne. Co równie ważne – cieszą się bardzo pozytywnymi opiniami klientów.

Pojemniki wykonujemy na indywidualne zamówienie. Można dobrać wariant rozmiarowy i pojemnościowy, a także kolor z udostępnionej przez nas palety barw. Są dostępne w naszym sklepie w atrakcyjnych cenach.

Pojemniki specjalne

Magazynowanie różnego rodzaju materiałów, zwłaszcza sypkich, wymaga stosowania specjalistycznych pojemników, dzięki którym ich przechowywanie oraz transport będą znacznie prostsze oraz bezpieczniejsze. W tej kategorii znajdują się nowoczesne pojemniki specjalne, które cechują się bardzo dobrym wykonaniem oraz różnorodnością kształtów i zastosowań.

Pojemniki specjalne różnego typu

W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju pojemniki, które znajdują szerokie zastosowanie w transporcie oraz magazynowaniu towarów sypkich. Wspomniana różnorodność pozwala wybrać produkt najlepiej dopasowany do celu użycia i przechowywanego materiału. Dysponujemy między innymi akcesoriami przeznaczonymi do wózków wyposażonych w obrotnicę. Ponadto posiadamy w ofercie pojemniki z rozsuwanym dnem, a także posiadające dodatkowe w zabezpieczenia w postaci specjalnych zamków. Możesz też skorzystać z produktów zaprojektowanych stricte do magazynowania. Dysponujemy także silosami przeznaczonymi do materiałów sypkich o ziarnie ze średnicą minimalną 3 mm, wyposażonymi w specjalny mechanizm ułatwiający dozowanie. 

Specjalne pojemniki do magazynów

Każde przedsiębiorstwo dąży do zmaksymalizowania ergonomii oraz efektywności pracy. Z tego powodu również przestrzeń magazynowa musi być odpowiednio zagospodarowana, w czym mogą pomóc nasze pojemniki. Są przeznaczone do przewożenia różnego rodzaju surowców i towarów, a ponadto wszystkie zostały wykonywane z wytrzymałych materiałów. Dla ułatwienia wykonywania czynności związanych z transportem każdy produkt z tej kategorii został wyposażony w otwory, dzięki którym może być przewożony przez standardowe wózki widłowe. Niektóre z prezentowanych pojemników specjalnych mają także dodatkowe elementy pozwalające na przenoszenie ich dźwigiem. 

Profesjonalne pojemniki specjalne – wysoka jakość wykonania

Wszystkie pojemniki specjalne znajdujące się w naszej ofercie zostały wykonane z wytrzymałej blachy, która cechuje się bardzo dobrymi właściwościami pod względem trwałości oraz odporności na potencjalnie szkodliwe czynniki zewnętrzne. Produkty zostały pomalowane za pomocą nowoczesnych farb poliuretanowych metodą natryskową. Stanowi to dodatkowe zabezpieczenie przed korozją oraz różnego typu uszkodzeniami. Nasze produkty cieszą się dobrymi opiniami użytkowników ze względu na precyzję wykonania oraz możliwość dopasowania ich do preferencji klienta. Są używane przede wszystkim w zakładach produkcyjnych, fabrykach, magazynach i służą do przechowywania drobnych elementów stalowych, drewnianych, z tworzyw sztucznych, piachu i nie tylko. 

Umożliwiamy stworzenie dodatkowych modyfikacji do prezentowanych pojemników specjalnych, dzięki czemu można je wyposażyć w dodatkowe elementy, takie jak koła, uchwyty dla dźwigu, różne mechanizmy etc., lub pomalować na wybrany kolor. Zawsze staramy się dopasować do wymagań naszych klientów. Oferujemy nie tylko profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do zlecenia, ale też konkurencyjne ceny.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych pojemnikach? Zadzwoń lub napisz do nas, a chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Call Now Button