Wyposażenie magazynu i akcesoria

Uchwyty transportowe
Rampa najazdowa
Uchylne ramie

Ściana z uchylną klapą
Składana konstrukcja
Duża wytrzymałość

Uchylna ściana od góry i dołu
Solidna podstawa na nóżkach
Duża nośność

Dobre wykorzystanie powierzchni 
Szybki montaż i demontaż 
Możliwość sztaplowania

Grubość zbiornika 2 mm
Grubość podstawy 3 mm
Demontowalny ruszt

wózek palo

Narożniki stabilizujące
Wytrzymała konstrukcja
Duża nośność

Uniwersalny do wszystkich beczek
Automatyczny zacisk
Śruby mocujące

stojak koła

Bezpieczne magazynowanie i transport
Solidna i stabilna konstrukcja
Duże uchwyty po bokach

stojak-A-bok-na-plyty-kamienne-200x250

Bezpieczne przechowywanie płyt
Wytrzymała konstrukcja
Oszczędność miejsca

Stojaki na Big Bagi

Regulowana wysokość
Szybki montaż i demontaż
Możliwość zamontowania kół

Na tej podstronie naszego przedsiębiorstwa możesz znaleźć wysokiej jakości wyposażenie magazynowe, które zdecydowanie usprawni prace takie jak: układanie, sortowanie i przechowywanie różnego rodzaju elementów. Dzięki tym wyjątkowym produktom, wszystko, co znajdzie się na hali, będzie miało swoje konkretne miejsce.

Wyposażenie magazynu

Dostępne u nas różnego rodzaju pojemniki czy stojaki to wysokiej jakości wyroby wykonane z metalu i pomalowane proszkowo, które charakteryzują się ponadprzeciętną trwałością. Dzięki nim utrzymanie porządku na magazynie czy w hali produkcyjnej będzie zdecydowanie łatwiejsze.

Widoczne na tej podstronie produkty wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta, zgodnie z jego potrzebami i wymaganiami. Dostępne są one w różnych wariantach rozmiarowych i pojemnościowych, a także kolorystycznych.

Opinie o naszych produktach są bardzo pozytywne. Klienci chwalą nasz sklep za wysoką jakość wykonania oraz praktyczność wyrobów, które są zdecydowanie warte zakupu. Ceny, które oferujemy, są bardzo atrakcyjne i dopasowane do wysokiej jakości.

Wyposażenie magazynu – najważniejsze cechy

Wpływ na decyzję wyposażeniu przestrzeni magazynowej ma wiele czynników. Dobór akcesoriów do magazynu w szczególności zależy od jego powierzchni użytkowej, wysokości, a także rodzaju, sposobu składowania i transportu przechowywanych w nim towarów. Podejmując decyzję o zakupie sprzętu, musimy wziąć pod uwagę wszystkie elementy. Jest to duża inwestycja finansowa, dlatego warto dokonywać rozważnych zakupów i wszystko dokładnie zaplanować. 

Wyposażenie magazynu – podstawowe elementy

Pojemniki magazynowe i nadstawki paletowe są niezbędnym dodatkiem do znajdujących się w magazynie regałów. Ich wybór uzależniony jest od rodzaju przechowywanych w nim rzeczy. Dostępne są modele o różnym przeznaczeniu o zróżnicowanych rozmiarach i kształtach. W ofercie znajdziesz m.in. duże pojemniki metalowe z otwieranym dnem (które znacznie ułatwiają rozładunek zwłaszcza materiałów sypkich), gitterboxy wykonane z metalowej siatki zamocowanej na stalowej ramie umieszczonej na drewnianej podstawie oraz praktyczne nadstawki paletowe również zbudowane z metalowej siatki.

Wózki transportowe to kolejny z obowiązkowych elementów wyposażenia każdego magazynu. Proponowane przez nas akcesoria są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Wybór odpowiedniego wózka zależy od sposobu, w jaki towary przechowywane są w Twoim magazynie, ale także od konkretnej wysokości znajdujących się tam regałów oraz od powierzchni całej przestrzeni magazynowej. 

Inne ważne akcesoria do magazynu to stojaki magazynowe. Są to konstrukcje przydatne podczas przechowywania towarów, także takich, które trzeba często transportować – jeśli chcesz, aby stojak był mobilny, istnieje opcja przykręcenia do niego kółek. Dzięki tym elementom wyposażenia można magazynować towary, eksponować je, a także przemieszczać w łatwy i szybki sposób. To wielofunkcyjny sprzęt, który przyda się w każdej przestrzeni magazynowej. Dostępne są również duże i stabilne stojaki na big bagi.

Do przydatnych akcesoriów do magazynu zaliczamy również chwytaki do beczek, które umożliwiają nam ich transport w obrębie danej przestrzeni przy użyciu wózka widłowego.

Wyposażenie magazynu – cena

Akcesoria magazynowe to duży wydatek, dlatego należy dobrze rozplanować przestrzeń i rozmieszczenie poszczególnych urządzeń oraz elementów wyposażenia. Nasza firma cały czas się rozwija i oferuje szeroką gamę tego typu produktów. Przed zakupem warto zaplanować konkretnie, co będzie potrzebne, a następnie zasięgnąć rady naszych pracowników, którzy pomogą Ci w doborze odpowiednich produktów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych pojemnikach? Zadzwoń lub napisz do nas, a chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Call Now Button