Szufle i pługi do wózków widłowych

Szufle do wózków widłowych

Grubość zbiornika 4-5 mm
Grubość podstawy 6 mm
Masywne kieszenie + pełny przechył

Grubość zbiornika 4 mm
Grubość podstawy 4 mm
Śruby mocujące + kontrolowany wyładunek

Szerokie zastosowanie
Manewracja o 45 °
Gumowy lemiesz

Szufle i pługi do wózków widłowych

Wózek jezdniowy podnośnikowy jest kołowym pojazdem mechanicznym, który powszechnie nazywany jest wózkiem widłowym. Pierwsze wózki widłowe pojawiły się na rynku w latach dwudziestych XX. wieku. Kilka firm zajęło się ich produkcją niemal jednocześnie. Pojawienie się tego pojazdu zrewolucjonizowało warunki pracy w magazynach. Wózek jezdniowy podnośnikowy z racji swojej konstrukcji jest przystosowany do przewozu materiałów o znacznej masie. Zależnie od typu wózka udźwig ten wynosi nawet do kilkudziesięciu ton. Pojazdy te stosowane są głównie przy okazji prac rozładunkowych w magazynach, portach oraz fabrykach. Towary przeznaczone do transportu zazwyczaj umieszczane są na paletach.

Wózek widłowy może jednak spełniać także inne funkcje dzięki specjalnym akcesoriom, które projektowane są z myślą o wykorzystaniu pełni potencjału tego pojazdu. Jednym z ciekawszych rozwiązań są szufle i pługi do wózków widłowych, które staną się nieocenioną pomocą w okresie zimowym. Dzięki włączeniu ich do codziennego użytku obowiązki takie jak odśnieżanie staną się znacznie prostsze, a co ważniejsze, będą zajmowały znacznie mniej czasu. 

Szufle i pługi do wózków widłowych – czy warto ich używać?

Zajmujemy się produkcją różnych artykułów metalowych, które swoje zastosowanie znajdują w halach magazynowych oraz zakładach pracy. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy oferować towary najwyższej jakości. Nasi dotychczasowi klienci mają bardzo dobre opinie na temat naszych wyrobów. Staramy się oferować konkurencyjne ceny. 

Dzięki zaawansowanemu technologicznie parkowi maszynowemu i surowcom, które uzyskujemy o najlepszych dostawców oferowane przez nas szufle i pługi do wózków widłowych są wytrzymałe i bezawaryjne. Znajdujące się w naszym asortymencie szufle wspaniale sprawdzą się w przypadku zbierania wszelkiego rodzaju materiałów sypkich. Z kolei pługi, które możemy Ci zaoferować, są wysokiej jakości, dzięki czemu przez wiele sezonów będziesz mógł oszczędzić czas na odśnieżaniu powierzchni swojego zakładu pracy. 

Szufle i pługi do wózków widłowych – gdzie kupić?

Szufle do wózków widłowych dostępne w naszej ofercie spełnią nawet najwyższe wymagania. Swoje zastosowanie znajdą głównie w zbieraniu, odśnieżaniu oraz transporcie. Specjalne zabezpieczenie przed odblokowaniem blokady podczas transportu jest gwarancją bezpieczeństwa użytkowania tego sprzętu. Do produkcji szufli wykorzystaliśmy wysokiej klasy stal, którą następnie pokryliśmy farbą poliuretanową, zabezpieczając ją przed korozją.

Pługi do wózków widłowych, które znaleźć można w naszej ofercie, są wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Towary te również zostały wyprodukowane przy użyciu wysokiej jakości stali, dzięki czemu masz gwarancję wieloletniej żywotności produktu. 

Szufle i pługi do wózków, które znaleźć możesz w naszym asortymencie dostępne są w atrakcyjnych cenach oraz niezmiennie cieszą się dobrymi opiniami użytkowników. Serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych pojemnikach? Zadzwoń lub napisz do nas, a chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Call Now Button