Pług

Screenshot_2020-08-04 Снегоуборочный отвал от производителя Отвал для уборки снега Screenshot_2020-08-04 Снегоуборочный отвал от производителя Отвал для уборки снега
Snow plough 2 Snow plough 2
Snow plough 3 Snow plough 3

Pług

Pług śnieżny do wózka widłowego to bardzo przydatne narzędzie szczególnie w okresie zimowym. Wyposażony jest w gumę o grubości 20 mm zamontowaną przy dolnej krawędzi oraz śruby mocujące do wideł na wózku widłowym. Dzięki nim pług jest stabilny i nie przesuwa się na pojeździe podczas pracy. Mechanizm obrotowy pozwala na ustawienie lemiesza w kierunkach: lewo, prawo oraz na wprost. Regulacja kierunku ustawienia lemiesza odbywa się mechanicznie. Pługi dedykowane są do każdego rodzaju wózka widłowego. Kieszenie na widły umożliwiają szybki montaż oraz demontaż sprzętu. Zastosowane materiały oraz rozwiązania konstrukcyjne jak również malowanie proszkowe zapewnią długoletnią żywotność produktu.

Pług śnieżny do wózka widłowego to bardzo dobra rozwiązanie dla firm, szczególnie posiadających duży plac przed budynkami. Posiadanie tego typu sprzętu niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim w okresie zimowym dzięki tego typu urządzeniu możemy sami odśnieżyć teren uniezależniając się od zewnętrznej firmy. Poza tym taka usługa jest dość droga i nie zawsze wykonywana w odpowiednim czasie kiedy jest najbardziej potrzebna. W konsekwencji może powodować to opóźnienia w pracy i generować niepotrzebne straty dla przedsiębiorstwa. Dodatkowo pług montowany na widlaka usprawnia odśnieżanie. Przy jego pomocy oszczędza się nie tylko czas, ale również siły pracowników. Wykonywanie tej samej czynności przez szufle mechaniczne bądź ręcznie przy pomocy łopat jest bardzo pracochłonne. Narzędzie może służyć także jako spychacz czy jako urządzenie do plantowania ziemi. Wystarczy zdemontować gumę znajdującą się u dołu konstrukcji aby szybko przekształcić go w urządzenie do wyrównywania terenu czy przesuwania różnego typu sypkich odpadów, produktów czy surowców na placu. Dzięki temu urządzenie może posłużyć nie tylko w zimie. Podsumowując pług śnieżny do wózka widłowego pozwala na oszczędzenie czasu i pieniędzy, a także niepotrzebnej ludzkiej pracy, którą można znacznie lepiej spożytkować.

Charakterystyka techniczna

szukasz pojemnika na wymiar? Zadzwoń:

szukasz pojemnika na wymiar? skontaktuj się:

Kontakt
WIM Michał Olejarz

NIP: 657 257 17 70
Adres: ul. Przy Lasku 6/56 01-424 Warszawa

Godziny pracy: 07:00 – 15:00


    Call Now Button