Chwytaki i trawersy do wózków widłowych

 

 

Ładowność 400 kg

 

 

Zwiększenie powierzchni wózka 
Stabilne mocowanie
Duża nośność

 

Trawersy do wózków widłowych

Oferowane w naszym sklepie trawersy do wózków widłowych to funkcjonalne urządzenia służące do zwiększania długości wideł, a także szerokości roboczej pojazdu. Z ich pomocą możesz transportować ładunek o większych gabarytach bez obawy o jego stabilność. Chwytaki do wózków widłowych możesz wykorzystywać na terenie fabryk, zakładów produkcyjnych, warsztatów i magazynów. Są dobrym rozwiązaniem podczas transportu szerokich i długich elementów.

Trawersy do wózków widłowych – informacje

Trawersy wykorzystywane są do zwiększania powierzchni wózka widłowego w celu przetransportowania paczek i elementów o dużej szerokości oraz długości. Nasz sprzęt jest wykonany z najwyższej jakości materiałów i posiada solidne mocowania za pomocą śrub, dzięki czemu przewożone przy jego pomocy towary są precyzyjnie zabezpieczone przed zniszczeniem w wyniku upadku. Ponadto urządzenie posiada doskonale wyważony środek ciężkości, co przekłada się na jego jeszcze większą stabilność.

Chwytaki do wózków widłowych

Istnieją różne rodzaje chwytaków do wózków widłowych. Jednym z nich jest chwytak do beczek, który w swojej konstrukcji posiada dwa specjalnie dopasowane do kształtu beczki ramiona mocujące. Po podniesieniu zaciskają się automatycznie i umożliwiają bezpieczne przetransportowanie ładunku. Dzięki stabilnym uchwytom beczka utrzymywana jest przez cały czas w pozycji pionowej, co wpływa na zminimalizowanie ryzyka wycieku znajdującej się w niej substancji. Dzięki mechanizmowi automatycznego zwolnienia operator nie musi opuszczać wózka ani wychodzić z kabiny podczas pracy.

Chwytak do beczek – informacje

Uniwersalność naszego produktu polega na jego idealnym przystosowaniu do każdej przewożonej za jego pomocą niego beczki. Dzięki automatycznemu zaciskowi cały proces odbywa się bez konieczności opuszczania kabiny przez kierowcę. Chwytak do beczek przeznaczony jest do obsługi przez wózki widłowe, co znacznie usprawnia prace rozładunkowe, transportowe oraz załadunkowe.

Chwytaki i trawersy – cena

Koszt tych urządzeń uzależniony jest od różnego rodzaju czynników, jednak zawsze pozostaje adekwatny do jakości wykonania, a także funkcjonalności proponowanych przez nas rozwiązań. Kluczową kwestią w ustaleniu ceny końcowej chwytaków i trawersów jest ich rodzaj, a także ładowność. Pracownicy naszego sklepu doradzą i po uzyskaniu wszelkich potrzebnych informacji dokonają wyceny interesującego Cię urządzenia. Odpowiedzą także na wszystkie pytania pojawiające się na każdym etapie zakupu.

Chwytaki i trawersy do wózków widłowych – opinie kupujących

Nasz sprzęt charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu przez lata zyskaliśmy grono lojalnych klientów. Dzięki ich pozytywny opiniom wciąż rozwijamy naszą działalność i dążymy do powiększania asortymentu sklepu, tak aby zapewnić Wam dostęp do wszelkich potrzebnych urządzeń. Nasz personel podchodzi w sposób indywidualny do każdego klienta i zawsze odpowie na zadane przez Ciebie pytania, rozwiewając wszelkie Twoje wątpliwości. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych pojemnikach? Zadzwoń lub napisz do nas, a chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Call Now Button